Samen met onze juristen en overige medewerkers vormen de notarissen van Notarishuys Veldhoven een betrouwbaar en professioneel team. We volgen nieuwe ontwikkelingen op de voet en dankzij training en scholing houden we onze kennis voortdurend up-to-date. Graag stellen wij ons aan u voor.


mr. Henk van Kruijsdijk Notaris

Mediator (MfN/VMN) / (Echt-) scheidingsbemiddelaar

Contact:
h.v.kruijsdijk@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

mr. Jacqueline Siem a Sjoe Erdkamp Notaris

Notarieel Specialist Ondernemingsrecht VOC.

Contact:
j.erdkamp@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

mr. Jasper van Haaren Kandidaat notaris

Contact:
j.vanhaaren@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

mr. Annet Bruijnis Kandidaat notaris

Contact:
a.bruijnis@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Jessica Karsmakers-Vialle Notarieel medewerkster

Contact:
j.karsmakers@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Ineke Louwers Notarieel medewerkster

Contact:
i.louwers@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Pascalle Boeijkens-van Wordragen Notarieel medewerkster

Contact:
p.boeijkens@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

mr. Esther Jaspers-van Mierlo Juriste Personen- en Familierecht

Contact:
e.jaspers@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Anita Sanders-Janssen Notarieel medewerkster

Contact:
a.sanders@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Linda Rombouts Secretaresse/receptie

Contact:
l.rombouts@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Willemijn Oomen Office manager/receptie

Contact:
w.oomen@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Sandra Guliker Notarisklerk

Contact:
s.guliker@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Bart Roos Notarieel medewerker

Contact:
b.roos@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Irma Couwenberg-van de Schans Notarieel medewerkster

Contact:
i.couwenberg@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Lindy Meegdes Secretaresse/receptie

Contact:
l.meegdes@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Veronique van der Meer Student medewerkster

Contact:
stagiaire@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Daniëlle Kan Notarieel medewerkster

Contact:
d.kan@notarisveldhoven.nl
040 – 230 94 94

Niets is zeker in het leven

Het leven is wat je gebeurt terwijl je andere
plannen aan het maken bent.

Voor de zekerheid

Afspraak maken Vraag offerte aan

Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.